Początki

Zamysł na wyspecjalizowanie się w grafice reklamowej na samochody powstał wraz z drukarnią wielkoformatową – Sigmadruk.pl – gdzie od samego początku skupiliśmy się na druku i dostarczaniu wysokiej jakości folii – głównie polimerycznych – z grafikami na samochody. 

Natomiast z czasem postanowiliśmy zbudować odrębną markę, dzięki której aplikujemy dziś profesjonalne i uznanej jakości folie – głównie folie wylewane.

Wrapping stał się – w naszej opinii – na tyle samodzielną dziedziną reklamy, która pozwala na realizację własnych projektów, które prezentujemy w zakładce PROJEKTY.

Wrapping vs reklama na samochodach

W odpowiedzi na rozwijający się rynek wrappingowy w Polsce – zmiany koloru na samochodach – postanowiliśmy nie tworzyć marki, która będzie kolejną od zmiany koloru i przyciemniania szyb lecz skupi się na samochodowej grafice reklamowej.

Branża reklamowa jest równie wymagająca w aplikacji ze względu na fakt, że składa się z wielu elementów, które trzeba ze sobą idealnie spasować. Na aucie każdy bryt musi do siebie perfekcyjnie przylegać. Każde przesunięcie materiału lub nie dokładne dopasowanie będzie widoczne gołym okiem wprost na karoserii samochodu. 

W typowym samochodzie używamy kilku rodzai folii np. folia wylewana i OWV – folia okienna lub różne kolory folii ploterowych – wycinanych. Dopiero całość działań składa się na finalny efekt jakim jest gotowy samochód.

Więcej informacji można znaleźć na naszym blogu poświęconym tylko tematyce samochodowej w kontekście aplikacji, folii a także licznych poradach mówiąc wprost jak dobrze przygotować się do oklejania swojego samochodu.

Doświadczenie i aplikatorzy

Aplikacja drukowanych folii samochodowych to nie tylko kwestia dobrania rodzaju folii do samochodu czy rozplanowania jej na samochodzie.

Kluczową kwestią jest ciągły rozwój aplikatorów – nie mamy tutaj na myśli coachingu lecz rynek ciągle rozwijających się materiałów i technologii.

Obecnie mamy do wyboru kilka technik druku, jeszcze więcej producentów folii i laminatów nie wspominając o tych, którzy specjalizują się w produktach tylko do zmiany koloru samochodu, bo przecież i takie zdarza nam się w reklamie używać do oklejania dużych apli kolorystycznych.

Wybierajcie świadomie, aplikatora i dostawcę druku. Przekazując auto w doświadczone ręce aby nie zdarzyło się tak, że samochód wróci pocięty z nie wiadomo jaką folią, bo i takie przykre historie zdarzało nam się słyszeć.

Jeżeli już tutaj jesteś warto zobaczyć nasze projekty.

Dlaczego reklamanaaucie?

marka działająca w grupie mediowej ze stabilną i rosnącą pozycją w Małopolsce

odporność kolorów oraz folii gwarantowana dedykowanymi laminatami wylewanymi

sprawdzone folie do długookresowej ekspozycji na warunki atmosferyczne
druk gwarantowany przez markowe głowice EPSON do druku w fotograficznej jakośći

RNA – Raklama Na Aucie to część grupy kapitałowej Sigma Grupa Mediowa. RNA car ads specjalizuje się w reklamie na samochodach. Pracują dla nas doświadczeni aplikatorzy reklamy na samochodach. RNA w połączeniu z SigmaDRUK tworzy komplety zespół ludzi, którzy mają doświadczenie w druku mediów i aplikacji materiałów na samochody

0
oklejonych pojazdów
0 tys.
użytych metrów folii
+ 0
rodzai folii
0
lat w branży mediów