Ile potrwa aplikacja folii reklamowej

Średnio aplikacja folii na samochodzie trwa od 1 do 3 dni w zależności od tego jak wymagający jest pojazd. Można przyjąć, że średni czas aplikacji to około 2 dni robocze wykluczając weekendy kiedy nie pracujemy.

Ile kosztuje oklejenie samochodu

Jeżeli potrzebujesz szybko sprawdzić cenę aplikacji skorzystaj z zakładki cennik na naszej stronie Jeżeli chcesz precyzyjnie wycenić swój samochód najlepiej skorzystać z formularza kontaktowego w zakładce kontakt lub skontaktować się z nami bezpośrednio za pośrednictwem telefonu lub Messengera w Platformie Facebook

Jak folia będzie najlepsza dla mojego pojazdu

Obecnie na rynku jest wiele folii. 3 marki, które rekomendujemy to Avery Dennison, ARLON oraz 3M. Zachęcam do przeczytania artykułu na temat doboru folii – tutaj – Rekomendujemy folie wylewane do aplikacji na samochody oraz polimeryczne na powierzchnie płaskie np. kontenery.

Ile samochodów mogę okleić jednocześnie

Liczba samochodów nie jest ograniczona w żaden sposób równolegle jesteśmy w stanie pracować z 2 pojazdami i po zakończeniu projektu realizujemy kolejne pojazdy. Wszystko w ramach ustalonych terminów.

Jestem zainteresowany oklejanie mojego samochodu co muszę zrobić

Jeżeli jesteś zdecydowany na aplikację folii na swoim samochodzie po prostu skontaktuj się z nami za pośrednictwem telefonu, maila, formularza kontaktowego lub bezpośrednio na Facebooku.

Czy mogę okleić cały samochód reklamą

Tak, możliwe jest oklejenie całego pojazdu grafiką reklamową.

Czy samochód jest rozbieralny do aplikacji

To zależy od pojazdu i od sposobu oklejania. Bardzo rzadko rozbieramy pojazdy przy aplikacjach folii reklamowych -grafik drukowanych ponieważ ten typ aplikacji nie wymaga zazwyczaj rozbierania pojazdu.

Czy lakier nie zostanie uszkodzony podczas aplikacji

Nie ma takiej możliwości, aplikatorzy korzystają z dedykowanych rozwiązań firmy 3M to jest tasiemek knifeless, dzięki którym nie ma potrzeby używania nożyków do rozcinania folii na samochodzie. Możesz być spokojny o swój lakier po ściągnięciu folii nawet w najdłuższych elementach samochodu.

Czy na folii mogą być widoczne bąble po aplikacji

Tak, sporadycznie zdarza się, że występują mikro bąbelki jednak znikają one po niedługim okresie czasu od aplikacji. Wpływa na to właściwość folii wylewanych, które posiadają klej z mikrokanalikami w których punktowo/obszarowo zbiera się powietrze jednak po czasie nadmiar powietrza znika – właśnie przez kanaliki samoczynnie.

Jaka jest trwałość folii reklamowych

W zależności od producenta oraz jakości folii – średnia trwałość folii reklamowych wynosi od 5 do 10 lat.

Czy mogę okleić auto w zimie

Tak samochody możemy oklejać w zimie jednak musi to nastąpić w odpowiednich warunkach temperaturowych. Folie aplikujemy w klimatyzowanej / ogrzewanej hali – w zależności od pory roku. Po aplikacji folii samochód musi w niej pozostać – w okresie zimowym – w tej samej temperaturze ok. 24 godziny. Zatem czas realizacji zlecenia nieco nie to się wydłuża.

Czy uszkodzenia i niedoskonałości lakieru będą widoczne pod folią

Folie samochodowe i folie reklamowe są bardzo cienkimi foliami i każda niedoskonałość lakieru będzie widoczna pod folią, szczególnie jeżeli mówimy tutaj o początkach korozji, nitach (kontenery) lub innych uszkodzenia lakieru takich jak wgniecenia czy odpryski lakieru.

Czy mogę korzystać z myjni automatycznych po aplikacji reklamy

Tak, ale nie zalecamy myjni automatycznych w pierwszych dniach po aplikacji ze względu na ich inwazyjne działanie. Zalecamy po ok. 5 dniach a w zimie po 7 dniach mycie ręczne lub myjnie samoobsługową, natomiast niezbędne jest aby zwrócić uwagę na dystans pomiędzy pistoletem myjącym a folią na lakierze – dystans min. 1m. Szczególnie przy drobnych elementach, ponieważ możemy poderwać folię pod dużym ciśnieniem – co jest uszkodzeniem mechanicznym.

Czy kleicie powierzonymi foliami

Nie, ponieważ nie mamy wiedzy w jaki sposób te folie były przechowywane oraz jak długo. Nie wiemy również od jakiego producenta pochodzą oraz nie do ustalenia jest jaki to typ folii, zatem nie znamy ich właściwości. Nie dopuszczamy do sytuacji, aby aplikować folie nieznanego pochodzenia.

Czy wykonanie oklejanie pojazdu nie w siedzibie waszej firmy

Tak, jednak zlecenia wyjazdowe są zleceniami indywidualnymi i zależą od samochodów lub pojazdów, na których będzie aplikowana folia, ponieważ jest to ściśle powiązane z wymaganiami producentów dotyczących aplikacji folii. Niezbędne jest spełnienie pewnych norm producentów dlatego upewniamy się, że klient dysponuje odpowiednim zapleczem aby wykonać aplikację folii na pojeździe u niego na miejscu.