Poniżej przedstawiamy szczegółową procedurę – jak zamówić usługę oklejania pojazdu w naszej firmie oraz jakie są kolejne kroki w tym procesie. Zapoznaj się z nimi a następnie gorąco zapraszamy do złożenia zapytania.

Kontakt bezpośredni – w siedzibie naszej firmy, gdzie od razu możemy przygotować do Ciebie niezobowiązująca wycenę oraz zobaczyć Twój samochód i dobrać odpowiednią folię.
Kontakt telefoniczny – w naszej firmie pracują aplikatorzy zatem każdy z naszych pracowników może udzielić niezbędnych informacji na temat aplikacji folii na samochodzie oraz w razie potrzeby przygotuję wycenę i odpowie na wszystkie twoje pytania
Formularz kontaktowy – dostępny w zakładce kontakt – to najszybsza forma kontaktu. Podajesz najprostsze dane do kontaktu z Tobą oraz zakres oklejania pojazdu w oparciu o cennik na naszej stronie. Wysłanie zapytanie trwa około półtorej minuty jest bardzo precyzyjne – maksymalny czas odpowiedzi to 24 godziny zazwyczaj trwa to w zależności od skomplikowania do 2 godzin
Messenger – to prawie jak kontakt telefoniczny tyle tylko, że w wersji tekstowej. Jeżeli wolisz pisać nie ma najmniejszego problemu możesz napisać do nas codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00. Odpowiadamy najszybciej jak to możliwe jednak pamiętaj obsługujemy też klientów w naszej siedzibie nie zawsze jesteśmy w stanie odpisać od razu dlatego polecamy jako rekomendowane powyższe formy kontaktu.
Zamów bezpłatną wycenę już teraz!