Oklejanie Fiat Ducato Madagor

Specyfikacja projektu:
logo madagor
Klient
Madagor
Pojazd
Fiat Ducato
Czas aplikacji
6 godzin
realizacja
Lis. / 2019
Rodzaj folii
polimeryczna, wylewana ploterowa
Pokrycie pojazdu
częściowe - wnęki i napisy
Szczegóły projektu:
Początek

Samochód trafił do nas od naszego stałego klienta, wcześniej oklejaliśmy już jego Renault Master’a ale nie chwaliliśmy się do tej pory tą realizacją ponieważ uważaliśmy, że nie zbyt nadaje się aby ją pokazać. Folia do oklejania samochodu jaką użyliśmy wtedy na życzenie klienta nie była przez nas rekomendowana – folia monomeryczna. Jednak dojrzeliśmy aby pokazywać również projekty, które nie zawszę są i wyglądają dobrze ale mają spełniać swoje zadanie – poniżej jak wyglądał „oklejony” przez nas poprzedni samochód.

Jak widać kolor niebieski nie nadaje się do aplikacji „wlepkowej” lub ploterowej – tak jak tutaj. Obecnie zaproponowalibyśmy oklejanie przynajmniej 1/3 pojazdu. Auto było o tyle nie wdzięczne, że była to wersja 6 osobowa tzw. brygadówka i mieliśmy do dyspozycji tylko tylne przetłoczenie + drzwi tylne. Skupmy się jednak na nowej wersji.

Aplikacja + Folie

Pierwotnie klient chciał na auto położyć najtańszą folię monomeryczną. W drodze oferty – ponieważ zawsze wysyłamy 3 warianty oklejania – zdecydował się na polimer. Polimer jakiego używamy do aplikacji na autach to Arlon z dedykowanym laminatem oraz klejem kanalikowym. To folia do oklejania samochodu, która nie tylko jest dedykowana na samochód ale pochodzi od producenta, który specjalizuje się w foliach samochodowych.

Wymagania i czas

Samochód przygotowaliśmy do aplikacji dedykowanym cleanerem a następnie z wykorzystaniem „żyłki” 3M knifeless wykleiliśmy wnękę aby pozbyć się nadmiaru folii. Całość zajęła nam 6 godzin roboczych a poniżej w przyspieszeniu jak to zrobiliśmy.

PS.

Podobne busy, które okleiliśmy:

Zobacz najnowsze realizacje:

Mercedes T1

Mercedes Benz Actros 1645

Ford Transit Connect

small_c_popup-ont6nxvwx07fq3sh29u34gy37nry7c8h40uo0zv29o2

Wyceń swój Samochód

Wyślji na zapytanie

×

Cześć!

Jeżeli masz pytania w sprawie oklejania pojazdu a nie chcesz pisać maili to pisz śmiało.

× Jesteśmy na Whatsapp