Oklejanie Mercedes Sprinter Plandeka Andrzej Czuba

Specyfikacja projektu:
logo_czuban[1]
Klient
PST Andrzej Czuba
Pojazd
Mercedes Sprinter
Czas aplikacji
11 godzin
realizacja
Kwi. / 2020
Rodzaj folii
wylewana, wylewana ploterowa
Pokrycie pojazdu
częściowe - plandeka + drzwi
Szczegóły projektu:
Początek

Samochód trafił do nas od nowego klienta, wcześniej oklejaliśmy już plandekę ale nie aż tak rozległą grafiką. Tym bardziej ucieszył nas ten fakt.

Szybko wykonaliśmy projekt z wizualizacją w oparciu o kolory firmowe oraz zdjęcie produktów klienta. Zazwyczaj kleimy białe samochody – grafitowa plandeka pozwoliła na zastosowanie bardzo kontrastowych białych liter wycinanych ploterowo – widocznych z daleka.

Aplikacja + Folie

Klient wybrał najwyżej klasy folię do zadruku tj. wylewaną folię Arlon SLX z dedykowanym laminatem. Jest to folia do oklejania samochodu, która nie tylko jest dedykowana na samochód ale pochodzi od producenta, który specjalizuje się w foliach samochodowych oraz świetnie nadaje się na plandekę – niemalże wchodzi w jej strukturę.

2 brytową, zadrukowaną grafikę uzupełniliśmy wylewaną 8 letnią folią ploterową od Avery dzięki czemu wiemy, że nie popęka i nie będzie się kurczyć jak pozostałe folie.

Folia na plandece została bardzo dokładnie wgrzana aby w żadnym miejscu nie odeszła po czasie – wygrzewanie folii zajęło nam prawie 3 godziny.

Wymagania i czas

Samochód przygotowaliśmy do aplikacji dedykowanym cleanerem a następnie wykleiliśmy boki plandeki oraz zmieniliśmy kolor tylnych drzwi z białych na szare aby kolor plandeki był bardzo zbliżony do drzwi. Całość zajęła nam 11 godzin roboczych – to całkowity czas odkąd auto wjechało i wyjechało z aplikacji – a poniżej w przyspieszeniu jak to zrobiliśmy.

PS.

Podobne busy i plandeki, które okleiliśmy:

Zobacz najnowsze realizacje:

Mercedes T1

Mercedes Benz Actros 1645

Ford Transit Connect

small_c_popup-ont6nxvwx07fq3sh29u34gy37nry7c8h40uo0zv29o2

Wyceń swój Samochód

Wyślji na zapytanie

×

Cześć!

Jeżeli masz pytania w sprawie oklejania pojazdu a nie chcesz pisać maili to pisz śmiało.

× Jesteśmy na Whatsapp