Oklejanie Opel Movano L4H3 DK Solar

Specyfikacja projektu:
logo-dk-solar
Klient
DK Solar
Pojazd
Opel Movano
Czas aplikacji
1 dzień
realizacja
Maj. / 2021
Rodzaj folii
wylewana
Pokrycie pojazdu
częściowe
Szczegóły projektu:

Historia

Klient trafił do nas z polecenia – jego samochód jest konsekwencją całościowego projektu realizowanego przy współpracy z drukarnią z Wadowic, która przygotowała całościowy branding i w ramach tych działań, również projekt oklejania Movano.

Naszym zadaniem było jedynie dobranie folii – do skomplikowanej – w Movano bryły, która jest poprzecinana uszczelnieniami spawów (często bardzo nie estetycznie wykonanymi) oraz obustronnym przetłoczeniem na listwę prowadnicy drzwi bocznych po obu stronach busa.

Aplikacja + Folie

Klient wybrał wysoko jakościową folię wylewaną do druku Arlon SLX z dedykowanym laminatem oraz jako uzupełnienie ploterową folię wylewaną Avery serii 777. Folie zadrukowaliśmy w technologii HP Latex, co gwarantuje nam i klientowi spokój i kolory na cały okres gwarancji folii.

Samochód został oklejony w rozszerzonym wariancie 3 – oklejanie busa. Oklejone zostały boki od progów do części uszczelnienia spawów na dachu oraz nieregularnie tylne drzwi z ich specyficznym zaokrągleniem. Aplikację wykonaliśmy z użyciem beznożowej technologi 3M knifeless aby nie ciąć folii nożem po lakierze samochodu.

Folia została dokładnie wygrzana wg zaleceń producenta aby utrzymać gwarancję na folię

Wymagania i czas

Samochód przygotowaliśmy do aplikacji dedykowanym cleanerem a następnie rozpoczęliśmy aplikację folii po wcześniejszym zmierzeniu brytów tj. konkretnych kolorów. Całość zajęła nam 10 godzin roboczych – to całkowity czas odkąd auto wjechało i wyjechało z aplikacji – poniżej wideo z aplikacji oraz galeria zdjęć.

PS.

Podobne busy, które okleiliśmy:

Zobacz najnowsze realizacje:

Mercedes T1

Mercedes Benz Actros 1645

Ford Transit Connect

small_c_popup-ont6nxvwx07fq3sh29u34gy37nry7c8h40uo0zv29o2

Wyceń swój Samochód

Wyślji na zapytanie

×

Cześć!

Jeżeli masz pytania w sprawie oklejania pojazdu a nie chcesz pisać maili to pisz śmiało.

× Jesteśmy na Whatsapp