Oklejanie samochodu Ford Transit Connect – Profi-Term – Bielsko-Biała

Specyfikacja projektu:
60125_profi-term-logo[1]
Klient
Profi-Term Bielsko-Biała
Pojazd
Ford Transit Connect
Czas aplikacji
2 dni
realizacja
Paź. / 2018
Rodzaj folii
monomeryczna i wylewana
Pokrycie pojazdu
Częściowa
Szczegóły projektu:

Początek

Samochód trafił do nas od firmy Profi-Term z Bielska-Białej dzięki wcześniejszej współpracy w zakresie mediów drukowanych. Firma specjalizuje się w instalacjach kotłów grzewczych i zleciła nam opracowanie projektu graficznego wraz z hiper-realistycznymi wizualizacjami 3D, a następnie częściowe oklejenie pojazdu firmowego.

Aplikacja + Folie

Klient miał bardzo sprecyzowany budżet na ten samochód. Ze względu na to ograniczenie i relatywnie płaskie wnęki zdecydowaliśmy się użyć folii monomerycznej do grafik wnękowych oraz tylnych drzwi uprzedzając klienta o konsekwencji kurczenia się folii. Wnęki samochodu zostały wycięte z użyciem techniki knifeless w technologii 3M.

Wszystkie elementy wycinane ploterowo wykonane zostały folią Avery Dennison – folia wylewana – długo okresową folią aby zapewnić trwałą aplikację na lata. Folia w miejscach narażonych na „wstawanie” został dogrzana z zalecaną przez producenta temperaturą.

Wymagania i czas

Klient wymagał od nas szybkiej realizacji projektu, nie tylko graficznego ale również samego przygotowania samochodu do aplikacji oraz aplikacji folii na samochód.

Samochód został umyty i przygotowany do aplikacji z wykorzystaniem dedykowanego surface cleaner’a – płynu do czyszczenia powierzchni przed aplikacją – dzięki czemu folia została zaaplikowana bez żadnych pyłków czy zabrudzeń np. asfaltowych pozostałych na samochodzie.

Klient odebrał od nas samochód po dwóch dniach od momentu dostarczenia go do aplikacji folii.

PS.
Po niedługim czasie otrzymaliśmy kolejny samochód jaki była Dacia Logan.

Zobacz najnowsze realizacje:

Mercedes T1

Mercedes Benz Actros 1645

Ford Transit Connect

small_c_popup-ont6nxvwx07fq3sh29u34gy37nry7c8h40uo0zv29o2

Wyceń swój Samochód

Wyślji na zapytanie

×

Cześć!

Jeżeli masz pytania w sprawie oklejania pojazdu a nie chcesz pisać maili to pisz śmiało.

× Jesteśmy na Whatsapp