Oklejanie samochodu Volkswagen Caddy 2016 Mawashi

Specyfikacja projektu:
Mawashi_glowne[1]
Klient
Mawashi Sztuki Walki
Pojazd
Volkswagen Caddy 2016
Czas aplikacji
4 godziny
realizacja
Lis. / 2019
Rodzaj folii
OWV, polimeryczna i wylewana
Pokrycie pojazdu
Częściowa
Szczegóły projektu:

Początek

Samochód trafił do nas od naszych znajomych – Mawashi Sztuki Walki z Wadowic z potrzebą oklejenia VW Caddy. Mawashi specjalizuje się w treningu sztuk walki i zleciło nam opracowanie projektu graficznego oklejania samochodu.

Aplikacja + Folie

Ze względu na nietypowy kolor samochodu – czarny metalik – musieliśmy przygotować coś niestandardowego. Kolor samochodu i logo klienta były czarne zatem nawzajem zlewałyby się ze sobą. Mieliśmy do wykorzystania duże powierzchnie – zabudowa boczna samochodu była bez szyb – i tak zrobiliśmy. Zdecydowaliśmy się na użycie folii polimerowej z klejem kanalikowym firmy ARLON do grafik bocznych (logo oraz dzieci) oraz folię OWV do drzwi tylnych a właściwie szyb tylnych. Całość została wypozycjonowana na samochodzie z użyciem taśm i lasera aby wszystkie napisy znajdowały się w poziomie.

Wszystkie elementy wycięliśmy po obrysie – ploterowo – z długo okresowych folii samochodowych aby zapewnić trwałą aplikację. Folię na sam koniec prac dogrzaliśmy z zalecaną przez producenta temperaturą.

Wymagania i czas

Klient wymagał od nas szybkiej realizacji projektu, nie tylko graficznego ale również samej aplikacji. Czas jakim dysponowaliśmy wynosił 1 dzień, cała aplikacja projektu zajęła nam w sumie ok. 4 godzin z przygotowaniem auta do aplikacji oraz pozycjonowaniem folii.

Samochód umyliśmy i przygotowaliśmy do aplikacji z wykorzystaniem dedykowanego cleaner’a – płynu do czyszczenia powierzchni. Cleaner pozwala na łatwiejszą aplikację folii samochodowych bez żadnych pyłków czy zabrudzeń np. asfaltowych pozostałych na samochodzie.

Klient odebrał od nas samochód na koniec dnia roboczego.

PS.
Ostatnio okleiliśmy również podobny samochód – zobacz – Fiat Doblo dla PSB.

Zobacz najnowsze realizacje:

Mercedes T1

Mercedes Benz Actros 1645

Ford Transit Connect

small_c_popup-ont6nxvwx07fq3sh29u34gy37nry7c8h40uo0zv29o2

Wyceń swój Samochód

Wyślji na zapytanie

×

Cześć!

Jeżeli masz pytania w sprawie oklejania pojazdu a nie chcesz pisać maili to pisz śmiało.

× Jesteśmy na Whatsapp