Specyfikacja projektu:
logo-mlynarstwo
Klient
Młynarstwo
Pojazd
Opel Movano
Czas aplikacji
1 dzień
realizacja
Maj. / 2021
Rodzaj folii
wylewana
Pokrycie pojazdu
częściowe
Szczegóły projektu:

Przygotowanie

Klient trafił do nas z polecenia – jego samochód jest konsekwencją realizacji wielu projektów w ramach naszej grupy mediowej przy współpracy z drukarnią z Wadowic oraz agencji specjalizującej się w projektach stron internetowych, która przygotowała całościowy branding i w ramach całościowego zlecenia. Naszym zadaniem było zaprojektowanie oraz dobór folii do busa Movano, do wnęk bocznych oraz wnęk tylnych drzwi.

Aplikacja + Folie

Klient wybrał wysoko jakościową folię wylewaną do druku Arlon SLX z dedykowanym laminatem oraz jako uzupełnienie ploterową folię wylewaną Avery serii 777. Folie zadrukowaliśmy w technologii HP Latex, co gwarantuje nam i klientowi spokój i gwarancje kolorów na cały okres użytkowania pojazdu.

Samochód został oklejony w wariancie 2b – oklejanie busa. Oklejone zostały boki we wnękach oraz nieregularnie tylne drzwi z ich specyficznym zaokrągleniem. Aplikację wykonaliśmy z użyciem beznożowej technologi 3M knifeless aby nie ciąć folii nożem po lakierze samochodu – warto nadmienić że auto jest nowe i dodatkowo jest leasingowane więc warto zadbać aby lakier nie został w żaden sposób uszkodzony już na samym początku eksploatacji.

Folia została dokładnie dogrzana wg zaleceń producenta aby utrzymać gwarancję na folię.

Wymagania i czas

Samochód przygotowaliśmy do aplikacji dedykowanym cleanerem a następnie rozpoczęliśmy aplikację folii po wcześniejszym oczyszczeniu pojazdu z kurzu oraz innych zabrudzeń. Całość zajęła nam 8 godzin roboczych – to całkowity czas odkąd auto wjechało i wyjechało z aplikacji – poniżej galeria zdjęć.

PS.

Podobne busy, które okleiliśmy:

Zobacz najnowsze realizacje:

Mercedes T1

Mercedes Benz Actros 1645

Ford Transit Connect

small_c_popup-ont6nxvwx07fq3sh29u34gy37nry7c8h40uo0zv29o2

Wyceń swój Samochód

Wyślji na zapytanie

×

Cześć!

Jeżeli masz pytania w sprawie oklejania pojazdu a nie chcesz pisać maili to pisz śmiało.

× Jesteśmy na Whatsapp